منو اصلی
پیوندهای مرتبط

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1038
 بازدید امروز : 320
 کل بازدید : 5912704
 بازدیدکنندگان آنلاين : 12
 زمان بازدید : 0/2964
شنبه ١١ تير ١٤٠١

بیانیه حفظ حریم خصوصی


به وب سایت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اردبیل خوش آمديد. اين اداره كل برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه در خصوص امنيت اطلاعات و محتوي وب سايت به شرح مواردي مي پردازيم:


امنیت اطلاعات :


ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.


محتوی تارنما:


به غیر از درج رويدادها و اطلاع رسانی هاي لازم، مخاطبين مي توانند به ‌دفترچه هاي راهنما، دستور العمل  و بخشنامه ها، فرم هاي ارزيابي و .... به محتواي سايت دسترسي پيدا كنند. اكثريت مطالب با نظارت مدير كل مجموعه و واحد روابط عمومي بر روي تارنما قرار مي گيرد.


پیوندها:


در این وب سایت و وب سایت های زیر مجموعه آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت آموزشي است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.

صفحه اصلي|پیام مدیر کل|معرفی استان|تماس با ما|گالری عکس|پرسشهای متداول|دستورالعمل بروز رسانی سایت 
Copyright © 2011 Ardebil Technical & Vocational Training Organization - All rights reserved