منو اصلی
پیوندهای مرتبط

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1671
 بازدید امروز : 436
 کل بازدید : 5912820
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 0/2344
شنبه ١١ تير ١٤٠١

بیانیه راهبرد مشارکت هاي عمومي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  در راستاي انجام ماموريت سازماني خود تلاش مي کند با برنامه محوري، نگاه سيستمي، پشتوانه آمايشي و توان کارشناسي خدمات باکيفيتي را به طرز شايسته و در چارچوب وظايف قانوني خود به مخاطبين ارائه نمايد.چشم انداز سازماني ما آن است که  همواره بعنوان يکي از بهترين سازمان ها در خدمت رساني نزد مردم شناخته شويم. ارائه خدمات علمي ، دقيق ، کارشناسي ، به روز و صادقانه در چارچوب نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در صدر ارزش هاي سازماني ما قرار دارد.

هر دستگاه اجرایی  در راستاي تحقق اهداف، اجراي ماموريت ها و ارائه خدمت به مردم نيازمند توجه تام مخاطبان خود مي باشد. بديهي است بدون توجه مردم و بدون دريافت بازخورد هاي حاصل تعاملات دوسويه ، انتخاب راهبرد هاي ارائه خدمت، سخت و ناممکن مي گردد. به بيان ديگر ارائه خدمت به نحو شايسته زماني امکانپذير است که مخاطب، ميزان رضايتمندي خود را از دريافت خدمات اعلام ، تعامل و مشارکت خود را کامل نمايد. سازماني در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پيشنهادات و انتقادات مخاطبين خود را دريافت و بر اساس آن راهبردهاي مناسبِ جلب رضايت را در چهارچوب قانون اتخاذ نمايد. 

در اين راستا و به منظور جلب مشارکت هاي مردمي اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  برخود لازم مي داند نظرات، پيشنهادات و انتقادات آحاد مردم بويژه از سوي نخبگان، متخصصين ، صاحب نظران، مديران و مهارت آموزان را گردآوري و راهبردهاي منتج  به افزايش کيفيت خدمات را تدوين نمايد.  

 مي توانيد از طريق پورتال سازمان بنشانی www.portaltvto.com  گزینه ارسال و پیگیری پیشنهادات ، انتقادات و نظرات مردمی ، ما را از نظرات، پيشنهادات و انتقادات خود آگاه سازيد.

 

 

صفحه اصلي|پیام مدیر کل|معرفی استان|تماس با ما|گالری عکس|پرسشهای متداول|دستورالعمل بروز رسانی سایت 
Copyright © 2011 Ardebil Technical & Vocational Training Organization - All rights reserved